Kancelaria adwokacka - Maciej Sawiński

Niemal każda dziedzina naszego życia jest regulowana przez określone normy zapisane w kodeksach i innych zbiorach przepisów, a znaczna część naszych działań rodzi określone konsekwencje. Moja kancelaria adwokacka w Krakowie świadczy porady prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Nie znając przepisów narażamy się na ich nieświadomie naruszenie i związane z tym negatywne konsekwencje. Z kolei nieznajomość własnych przywilejów i środków ich ochrony powoduje, że padamy ofiarą nierzetelnych dłużników, nieuczciwych kontrahentów oraz nadużyć ze strony organów państwa.
W tej sytuacji niezbędny staje się dostęp do profesjonalnej, rzetelnej pomocy. Obsługa prawna powinna przestać kojarzyć się z ostatecznością, a kancelaria prawna z miejscem, do którego udajemy się gdy problem nabrał już bardzo poważnych rozmiarów. Przeciwnie, wizyta w kancelarii adwokackiej powinna stać się stałym elementem profilaktyki i dochodzenia swoich racji.
Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać problemom niż rozwiązywać je w sądzie. Odpowiednio wcześnie udzielona porada prawna może zabezpieczyć nas przed sporem sądowym i oszczędzić kosztów jego prowadzenia. Jeżeli jednak nie udało się uniknąć sporu, to fachowa obsługa prawna staje się wręcz nieodzowna. Zawiłość i restrykcyjność procedur sądowych sprawia, że udział w procesie bez pomocy obrońcy, niesie ze sobą ogromne ryzyko porażki. Emocjonalne zaangażowanie strony w proces, również utrudnia prawidłową ocenę sytuacji, dlatego warto skorzystać w takiej sytuacji z profesjonalnej pomocy, obsługi i porady, jaką może zaoferować adwokat.
Gruntowne wykształcenie i doświadczenie wypracowane na salach sądowych, sprawiają, że jestem w stanie Państwu taką pomoc i obsługę zaoferować. Dlatego też zdecydowałem się otworzyć własną kancelarię adwokacką na jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków w Polsce, jakim jest Kraków. Moim priorytetem jest partnerska współpraca z Klientem, wyrażająca się dążeniem do uzyskania korzystnego dla niego rezultatu, przy minimalizacji jego czasu i kosztów, oraz maksymalną dostępnością adwokata dla Klienta. Sabuda Sawiński logotyp
Aktualnie prowadzę działalność w ramach spółki cywilnej Sabuda Sawiński Adwokaci i Radcowie Prawni. Szczegółowe dane adresowe i mapa dojazdu znajdują się w zakładce „Kontakt”.
Zapraszam do zapoznania się z pełnym profilem kancelarii.